Waterschap Vallei en Veluwe

Vrouwelijke kandidaten waterschap Vallei en Veluwe

Totaal aantal vrouwelijke kandidaten: 39

 

 Lijst 1 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) Gecombineerd met Water Natuurlijk

Nummer Naam Woonplaats
5 van Dijk, E.M. (Liesbeth) Ede
11 Nieuwenweg, A.C. (Carina) Wageningen
14 Theune, E.P. (Elmar) Wageningen
16 van Enck-Hulleman, M. (Margo) Brummen
17 Brinkhuis-Jak, M. (Martine) Harderwijk
19 Hijman, I.M. (Ingrid) Wageningen
20 van Bruggen, S. (Lineke) Amersfoort

Lijst 2 ChristenUnie Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nummer Naam Woonplaats
11 Kennedy-Doornbos, S.J. (Simone) Amersfoort
17 van de Weg-Kruithof, J. (Jenny) ‘t Harde
19 van der Worp-Westerik, B.J. (Jacobien) Hattem
21 Pouwels-Koopman, K.E. (Karolien) Leusden
24 Treep-Wolfswinkel, M.H. (Marleen) Woudenberg
27 van der Zee, G.W. (Miep) Apeldoorn

Lijst 3 Water Natuurlijk Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nummer Naam Woonplaats
2 Meier, A.T.F. (Astrid) Amersfoort
7 van Geest, E. (Elly) Putten
8 de Graaf, Y.H.P. (Yvonne) Apeldoorn
11 Eijkelenboom, M.J. (Geert) Wageningen
12 van Gerwen, M.H.F.M. (Monique) Oosterbeek
14 Loosjes, E.J. (Elsa) Bennekom
16 Verheugen, M.J.J.H. (Marie-José) Leusden
17 Beusink, I.J.B.M. (Irma) Wageningen
19 Smeenk, H. (Hester) Deventer
26 Brouwer, M.S. (Marjan) Amersfoort

Lijst 4 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)  Gecombineerd met ChristenUnie

Geen.

Lijst 5 50PLUS

Geen.

Lijst 6 CDA

Nummer Naam Woonplaats
4 van den Broeke, F. (Francisca) Bennekom
14 Wegman, I.L. (Ieteke) Apeldoorn

Lijst 7 VVD

Nummer Naam Woonplaats
3 van der Woude, C.C. (Corrie-Christine) Ede
9 van Dam, N. (Nanja) Soest

Lijst 8 AWP Vallei van Veluwe

Nummer Naam Woonplaats
2 van der Meulen, E.H. (Edith) Apeldoorn
3 Melis, S.M.W.H. (Simone) Amersfoort
5 Span, A.S.W. (Arja) Ede
8 Pol-de Visser, J.C. (Jacqueline) Ugchelen
19 Lensvelt-Ruijs, Q.E. (Quirine) Apeldoorn
21 Otten, G.B.M. (Margot) Beekbergen
22 Nieuwenstein-de Vegt, J.M. (Joke) Apeldoorn

Lijst 9 Lokaal Waterbeheer

Nummer Naam Woonplaats
7 Bos, E.C. (Elly) Beekbergen
10 Riemens, M.C.A. (Marion) Eemnes
12 Wiesenekker, G. (Geertje) Rhenen
14 van den Wildenberg, J.A.G.M. (Judith) Barneveld
16 Gerritsen-van Bentem, C.D. (Danielle) Doorwerth