Waterschap Rivierenland

Vrouwelijke kandidaten waterschap Rivierenland 

Totaal aantal vrouwelijke kandidaten: 42

Lijst 1 CDA

Nummer Naam Woonplaats
4 Visser-Kieboom, J. (Hannie) Werkendam
6 Boerma-van Doorne, A.H. (Ada) Ammerzoden
13 Korevaar-den Besten, J. (Jonette) Brandwijk

Lijst 2 Water Natuurlijk

Nummer Naam Woonplaats
1 Roorda, H. (Hennie) Nijmegen
3 van Putten, A.M. (Anne Margreet) Nijmegen
4 Agterbosch, S. (Susanne) Lent
7 Wiebosch-Steeman, M. (Maria) Hardinxveld-Giessendam
8 Swart, H.M. (Hester) Nijmegen
11 Westhoff, M.J. (Jet) Gorinchem

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nummer Naam Woonplaats
2 van Hulsentop-van der Linden, M.E.A. (Marlies) Nijmegen
7 Schouten, A. (Tony) Nijmegen
9 Baggerman, M.W. (Maaike) Beusichem
11 Straathof, M.J.P. (Ria) Winssen
14 van Roosmalen, J.N.M. (Joke) Huissen
19 Haubrich-Gooskens, C.T.E.M. (Cathrijn) Deil

Lijst 4 Lokale Regiobelangen Rivierenland Gecombineerd met Huiseigenaren

Nummer Naam Woonplaats
8 Allard, S.W.M. (Suzanne) Everdingen
9 Berends-Jansen, G.R.F. (Rudine) Opheusden
14 Hania-van Emmerik, J.A.G. (Hannie) Gorinchem
15 de Heus-van Wijk, K. (Klazina) Deil
17 Mollema, F.H. (Lizanne) Meteren
26 Verschoor, H. (Heidi) Gorinchem

Lijst 5 Algemene Waterschapspartij

Nummer Naam Woonplaats
3 van Wichen-Reijnen, J.J. (Annie) Niftrik
6 van den Berg-Verheul, M.M. (Gretha) Bleskensgraaf
8 Brand, A.M. (Anne Marie) Culemborg
10 van Maaren, A.P. (Renate) Gorinchem
17 Nillesen-Fleuren, M.G.W. (Marga) Groesbeek
19 Barber, M.A. (Ria) Ooij

Lijst 6 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met ChristenUnie

Nummer Naam Woonplaats
13 Biesheuvel, E. (Liza) Gameren

Lijst 7 VVD

Nummer Naam Woonplaats
4 Smits, P.M.A.A. (Mieke) Bern
12 van der Weide, G.M.A.L. (Gabriëlle) Buurmalsen
13 Driesen-Joanknecht, H.A.C. (Henriëtte) Millingen aan de Rijn

Lijst 8 ChristenUnie Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nummer Naam Woonplaats
7 Van Brakel-Huijgen, J.J. (Hanny) Randwijk

Lijst 9 Huiseigenaren Gecombineerd met Lokale Regiobelangen Rivierenland

Nummer Naam Woonplaats
2 van Es, J.H.M. (Jozephina) Gellicum
4 Stuurman, M.C. (Marianne) Spijk
8 van Weverwijk, A.M. (Lies) Leerdam
14 van Helvoirt, S.J.J. (Saskia) Zaltbommel
18 Smithjes, J.M.T. (Marian) Leerdam
22 Roos, M. (Marry) Leerdam

 

 

 

Lijst 10 Partij voor de Dieren (P.v.d.D.)

 

Nummer Naam Woonplaats
3 Bongaarts, C.F. (Clazien) Ingen

Lijst 11 PSP’92 Rivierenland

Nummer Naam Woonplaats
4 van Harten, A.M. (Annemarie) Arnhem
10 Sendar, N. (Nelly) ‘s-Heerenberg
13 Rook, M.M.H. (Magda) Dieren

Lijst 12 50PLUS

Geen.