Hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier

Vrouwelijke kandidaten hoogheemraadschap Hollands Noorderkwartier

Totaal aantal vrouwelijke kandidaten: 69

 

Lijst 1 Water Natuurlijk

Nummer Naam Woonplaats
2 Tannehill, E.M. (Eva) Hoorn
7 Jonkers, K.S.D. (Karen) Spierdijk
11 van ’t Hooft, L.A.M. (Lean) Zaandam
19 van Beijma-vanDam, B.M. (Barbara) Monnickendam
20 Molenaar-Langeveld, T.A. (Tineke) Castricum

Lijst 2 CDA

Nummer Naam Woonplaats
3 van Ollefen, P. (Petra) Alkmaar
9 Eelman, N.D.K. (Nel) Den Burg
12 Bouman, M.H.A. (Monica) Heemskerk
20 Glashouwer, B.J. (Boudien) Waarland
27 Attema, V. (Vanita) Landsmeer
28 Smit-Weel, A.A.C.M. (Fia) Den Helder
30 Hoeve-Zwarthoed, A.A.C.M. (Angela) Amsterdam
32 Rood-de Haan, C.M.M. (Karin) Wognum
38 Tijmstra, E.S. (Eveline) Purmerend

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A)

Nummer Naam Woonplaats
1 Leijen, M.A. (Marjan) Warmenhuizen
14 Westdorp-van Dok, L. (Lida) De Koog
17 van Schendelen, M.C. (Marijke) Amsterdam
18 Streumer, A.F.T. (Astrid) Andijk

Lijst 4 VVD

Nummer Naam Woonplaats
3 van den Heuvel-van Raaij, T.M.C. (Dorèthy) Hobrede

Lijst 5 Groen, Water & Land

Nummer Naam Woonplaats
2 Hartog, K. (Klazien) Zaandam
4 Brouwer-Stam, P.E. (Philippine) Uitgeest
6 Taffijn, N. (Nicole) Heerhugowaard
9 Sluis, M.E. (Erna) Alkmaar
12 Stam, A. (Anneke) Wijdewormer
15 Wagenaar, D. (Donja) Hollands Kroon
18 Speelman, J.P. (Hannelore) Bergen (NH)
21 Güngör-Büber, S. (Sema) Oostzaan
24 Mol-Zitman, M. (Mona) Koggenland
27 Kops, P.J. (Els) Edam-Volendam
30 Konijn-Beemster, E.M. (Bets) Beemster
33 Jonker, M.G. (Maja) Zeevang
36 Lastdrager, K. (Karon) Landsmeer
38 Kroese-Visser, E.M.M. (Emmy) Stede Broec
41 Melk-Dijkhuizen, H. (Rita) Koog aan de Zaan
44 Laan-de Vries, G. (Gerda) Wijdewormer

Lijst 6 Boeren Burgers Waterbelang

Nummer Naam Woonplaats
1 Koning-Bruijn, E.A. (Elly) Stompetoren
4 Schilder-Harte, C.A.L.M. (Cindy) Heerhugowaard
9 Visser, M.A. (Annamarie) Purmer
10 Bax, M.C. (Marianne) Westzaan
11 de Wit, I. (Irma) Schoorldam
13 Kramer, M.H. (Mascha) Oostknollendam
17 Boekel, S. (Saskia) Assendelft
21 van Kroesen-van Gelderen, P.M.J. (Nel) Assendelft
23 Kesteloo-Raven, G.N. (Greta) Breezand
26 Bijman, M.M.C. (Martine) Wijdewormer
31 Schipper, A.M.C. (Annet) Wognum
33 Schouten, M.M. (Mieke) Westwoud
35 Jonk, A.M.M. (Alice) Warmenhuizen

Lijst 7 Algemene Waterschapspartij Gecombineerd met Gewest NH/U KNSB

Nummer Naam Woonplaats
13 Taams, P.D. (Petra) Schagen
20 Schilperoord, M. (Meyke) Purmerend
21 Leurs, L.J. (Loes) Zaandam
22 Veuger, H.W.M. (Heleen) Hoorn
28 van Wijk, A.M.M. (Marian) Amsterdam
29 Boes-Kouwenoord, A.A. (Agnes) Marken
33 Klomp, B. (Bartie) Beemster
38 Raukema, M. (Marijke) Heerhugowaard
40 Tasseron, P.L. (Petra) Amsterdam
42 Dijkshoorn-Meyjes, M. (Manon) Oosthuizen

Lijst 8 Gewest NH/U KNSB Gecombineerd met Algemene Waterschapspartij

Nummer Naam Woonplaats
19 Steltenpool, M.B. (Marijke) Langedijk

Lijst 9 Partij voor Mens en Spirit (MenS)

Nummer Naam Woonplaats
1 Basoglu, F.Z. (Zeliha) Koedijk
2 Wisse, R.V. (Rascha) Egmond aan den Hoef
3 Mauritz, H. (Erika) Haarlem
4 Westerhof, J. (Janet) Alkmaar
5 Dijkstra, M.C. (Marike) Alkmaar
6 Möllers, B.M. (Bea) Egmond-Binnen
7 Meij, A. (Astrid) Zaandam
8 Bouwmeester, M.B. (Mirjam) Alkmaar
9 Veenstra, D. (Dita) Noord-Scharwoude

Lijst 10 50PLUS

Geen.

Lijst 11 ChristenUnie-SGP

Geen.

Lijst 12 Koninklijke Schuttevaer

Nummer Naam Woonplaats
6 Bakker, G.W.S. (Truida) Schagen