Hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden

Vrouwelijke kandidaten hoogheemraadschap De Stichtse Rijnlanden

Totaal aantal vrouwelijke kandidaten: 36

 

 Lijst 1 Water Natuurlijk

Nummer Naam Woonplaats
2 Leenders, F.J. (Joke) Zeist
5 van Dam, H.A. (Harmke) Utrecht
6 Otterman, J.A. (Els) Bunnik
9 Sangers, P.M. (Nel) Austerlitz
16 Aulich, K.M. (Carli) Amerongen
17 van Berckel, A.R.M. (Anja) Nieuwegein
22 Tutein Nolthenius, L.A. (Lydia) Driebergen-Rijsenburg
23 Tienkamp, S. (Riena) Utrecht

Lijst 2 CDA

Nummer Naam Woonplaats
11 Schuurman, I.M. (Idelette) Bilthoven
18 de Bont- de Krom, M.L.A.A. (Marloes) Nieuwegein

Lijst 3 Partij van de Arbeid (P.v.d.A.) Gecombineerd met Partij voor de Dieren (P.v.d.D.)

Nummer Naam Woonplaats
7 Balkema, J.A. (Jikke) Utrecht
8 Teeuwen, N.A. (Nicole) Houten
9 Kroes-van Sauers, S.L. (Sheila) Utrecht
10 Ruigrok, M.C.A.A. (Marianne) Oudewater
11 Holierook, I. (Ineke) Elst Ut
15 Dibi, B. (Bouchra) Utrecht
17 Vellekoop, L.E.C. (Lies) Utrecht
19 van der Nat, G.H. (Riet) Nieuwegein

Lijst 4 VVD

Nummer Naam Woonplaats
3 Varenhorst, K. (Katrien) Odijk

Lijst 5 Waterschap@inwonersbelangen

Nummer Naam Woonplaats
5 Huntink-Bos, J.H. (Angélique) Montfoort
11 Verkaik, E.E.M. (Elise) Montfoort

Lijst 6 Algemene Waterschapspartij

Nummer Naam Woonplaats
2 de Leeuw, E. (Esselien) De Meern
4 Takke, L. I. (Lizanne) Utrecht
7 Vrij-Standhardt, W.G. (Ineke) Leersum
12 Hiemstra, A. (Aly) Utrecht

Lijst 7 ChristenUnie Gecombineerd met Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP)

Nummer Naam Woonplaats
7 Pape-van Genderen, C.A. (Carolien) IJsselstein
10 van Wijnen, D.A. (Dianne) Doorn
12 Zuidervaart, L.M. (Loes) Utrecht
14 van der Meer-Verweij, J.E. (Joanne) Odijk
18 Benders-Molenaar, M. (Marja) Oudewater
24 Dijkstra-Bulk, J.A.D. (Anne-Marij) Zegveld

Lijst 8 Staatkundig Gereformeerde Partij (SGP) Gecombineerd met ChristenUnie

Geen.

Lijst 9 Partij voor de Dieren (P.v.d.D.) Gecombineerd met Partij van de Arbeid (P.v.d.A.)

Nummer Naam Woonplaats
4 van Genne, B. (Barbara) Utrecht
5 Korteweg, E.I. (Esther) Utrecht
6 Verkleij, C. (Claudia) Everdingen
7 Oskam, S.W. (Saskia) Utrecht
8 Bodewitz, W.A. (Wanda) Vleuten